• D52 Davaul Metodu bugün üçüncü yaşını bitirdi. Benim için kendi doğum günümden daha önemli bir gün bugün. 13 senelik müzik eğitmenliği hayatımın en büyük meyvesi. Üç sene önce başlayan bu yol bana bir sürü dost kazandırdı, koskoca bir festival kazandırdı, bütün Türkiye’den sayısız öğrenci kazandırdı.

    Bu üç sene içerisinde ikinci baskısını yapan D52 Davul Metodu çok yakın zamanda üçüncü baskısına girecek. Üçüncü baskıda size sürprizlerim de olacak elbet. Bu baskıda biraz daha genişletilmiş bir içerikle karşınıza çıkacağız.

    Bu üç yıl içerisinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Her zaman arkamda duran bana destek olan Görünmez Adam yayınlarına, sevgili dostum ve editörüm Yiğit Ataman’a, kitabın çıkması için beni motive eden ve basım aşamasında çok önemli bir rol oynayan sevgili Ufuk Önen hocama, desteklerine üzerimden hiç çekmeyen, yaptığım her işte yanımda olan Zuhal Müzik ailesine, çok sevdiğim, içten ve güzel tasarımı ile kitabımı elime aldığımda gurur duymamı sağlayan çok sevgili arkadaşım ve kapak tasarımını yapan kişi olarak Aycan Yücel’e ve tabi ki kitabı alıp çalışan siz değerli okurlara tekrar ve tekrar çok teşekkür ederim.

    Ritimle ve mutlulukla kalın.