• Herkese selamlar,

    Bu sene Büyük Birader ekibi olarak Zeytinli Rock Festivali’nde keşif sahnesinde biz de yer aldık. Bizim için hem tatil hem de güzel bir etkinlik oldu. Salı akşamı Bora Biçer (sevgili dostum Büyük Birader’in vokali gitaristi) Ulaş Tercan (basçımız çelistimiz tabi herşeyden önce dostumuz) ile beraber Ankara’dan yola çıkarak festivalin ilk günü Çarşamba erkenden alandaydık. Bizimle beraber bekleyen 15.000 müzik sever ve kampçı ile beraber zeytinli sokaklarında gezinmeye başladık. Tabi festivalin müzik grubu olarak onlardan şanslı olarak alana daha erken girip çadırlarımızı kurduk ve festival süresince de bir daha ayrılmadık. Bu 5 günün zorlukları olsa da bizim için inanılmaz güzel bir festivaldi. Birbirinden değerli sanatçıları dinledik, yeni dostluklar edindik ve tabi ki Zeytinli Rock Festivali’nin o çılgın müzik sever kalabalığına çaldık.

    Bu 5 gün boyunca bol bol Hektor diye bağırdık, zıpladık hopladık, bol bol içtik ve eğlendik. Orada olan bütün müzik severlere çok teşekkür ediyorum. Tabi ki festivali yapan, orada çalışan herkese ayrı ayrı da teşekkür ediyorum. 20.000 kişilik bir kalabalık olmasına rağmen olaysız sorunsuz ve tam tersi bol eğlence ile geçen bir festival yapmak bunun bir parçası olmak hiç kolay iş değil.

    Sizlerle daha çok video paylaşacağız, şimdilik bir davul kamerası görüntüsünden Blues Şehri adlı parçamızın bir kısmını paylaşıyorum.

    Sevgiler, saygılar.