• D52 davul metodu 2 yaşında. Benim yazdığım ama artık benden çıkan bir ders aracı D52 Davul Metodu. Emin olun 2 senedir de içerisideki bilgilerle, davul öğrencisine olan yaklaşımıyla, eğitime güncel, yararlı ve metodik yaklaşımıyla hala korkmadan, çekinmeden arkasında durduğum bir metot.

  Böyle günlerde hakikaten biraz daha duygusal oluyorum galiba. Olmamak da elde değil tabi, D52 benim için ciddi yollar demek, çalışmalar demek, 10 senelik eğitimci hayatım demek, 10.000’lerce saat verilmiş ders demek, 7 sinden 70 ine hayatıma girmiş ve hala hayatımda olan birbirinden değerli öğrenciler ve ritim aşkı demek, verilen emeklerin karşısında ağırmış saçlarım demek…

  D52 Davul Metodu 2 yaşında, bir kitabın yaşı olur mu demeyin, olur. Hem kendisine kattığı yeni okuyucularla, hem de içine kattığı yeni bilgilerle D52 her gün yaş alıyor emin olun. Bu kitaba destek veren yanında duran tüm dostlara selam olsun.

  Ben buradan herkese teşekkür etmek istiyorum, ilk sırayı da Görünmez Adam Yayıncılığa ve 3 senelik serüven sonucunda dostum olan sevgili editörüm ve yayımcım Yiğit Ataman’a veriyorum.

  Bu kitabın yazılmasına destek olan ve sayesinde ortaya çıkarttığımı düşündüğüm Ufuk Önen’e ayrıca çok teşekkür ediyorum.

  Türkiye’nin hakikaten dört bir tarafından davulla ilgilenen ve D52’yi alıp davul çalışan davul aşıklarına teker teker teşekkür etmek istiyorum. Soru sormaktan çekinmediniz yine çekinmeyin ne isterseniz sorun, sormaya devam edin, elimden geldiği kadar sizlere yardım etmeye devam edeceğim.

  Yeni ailem dediğim KV331 Audio ailesine ve benimle ilgilenen, her sorunuma yardım eden, desteklerini benden hiç esirgemeyen sevgili sponsorlarıma çok teşekkür etmek istiyorum. Roland Türkiye, Zuhal Müzikİstanbul Mehmet Zilleri, De Gregorio Cajonlarına teker teker çok teşekkür ederim destekleriniz benim için hakikaten çok önemli.

  Bunun yanında hiç bir yardım zorunlulukları olmadan hem benim hem D52 Davul Perküsyon Festivali’nin yardımlarına koşan İstanbul Agop Zillerine, Turkish Zillerine, Senkop Müziğe sonsuz teşekkürler.

  Herkese mutlu seneler diliyorum.