• Çok yakın zamanda katıldığım iki aile, Roland Türkiye ve de İstanbul Mehmet Zilleri. İki firmanın da ürünlerini uzun zamandır kullanan birisi olarak bu gelişmeler benim için büyük mutluluk verici oldu.

  Senelerdir Roland’ın pek çok ürününü hem kendim kullandım hem de öğrencilerime tavsiye ettim. Tabi ki bunun pek çok sebebi var, firmanın ürünlerinin sağlamlığı, kullandığı yüksek kalite ve teknoloji, her zaman ürünlerinin kullanıcılar için kolay ve anlaşılır olması gibi pek çok sebep sayabilirim. Bundan sonra Roland Türkiye ile beraber pek çok yeni projeye imza atacağız. Eğer sizlerinde Roland ürünleri hakkında öğrenmek istedikleriniz olursa, lütfen çekinmeden bana sorun. Kullanıcı gözünden sizlere yardım etmek ve de ürünler hakkında yeni fikirler vermek beni mutlu edecektir emin olun.

  Roland sayfama buradan ulaşabilirsiniz: Roland Artist: Gerçek Dorman

  Kullandığım Roland ürünleri: V-Drums, Hpd-20, Hpd-15, Spd-S, Spd-Sx, RC-505

  İstanbul Mehmet Zillerini her zaman setupımda kullanmaktan onur duydum, hem kalite, hem aradığım ses renkleri, logosu, firmanın kullanıcılara olan ilgisi alakası her zaman taktirimi almıştır. Şimdi de bu firmanın resmi endorserı olmak benim için büyük bir mutluluk oldu. Davul zil setupım 5 parçadan oluşmakta. 14” Origin hi-hat, 18” Origin Crash, 17” Radiant Crash, 21” Origin Ride, 16” Holey Crash. İstanbul Mehmet Zilleri hakkında sormak istediğiniz sorular olursa da lütfen çekinmeyin. Hangi tarzda hangi tip ve marka ziller kullanmak istediğiniz, kendinze nasıl bir zil setup kurmanız gerekiyor, zil alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği gibi konularda çekinmeden bana yazabilirsiniz. İstanbul Mehmet Zilleri ile de çok yakın zamanda yeni projeler ve videolarla karşınızda olacağım.

  gercek dorman percussion setup

  Roland Endorsment

  İstanbul Mehmet Endorsment

  Roland Hpd-20 video performas

  Yorum yok

  İlk yorum yazan siz olabilirsiniz.

  Cevap Yaz

  Buradaki HTML tag ve özeliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>