• D52 Davul Metodu’nun piyasaya çıktığını geçtiğimiz ay duyurmuştum. Bu aydan itibaren D52 TV ile online davul dersleri başlıyor. www.d52davulmetodu.com sitesinde metodun bütün çalışmlarının audio halleri mevcut, bunun yanında artık D52 davul metodu egzersizlerinin videoları da çok yakında sizlerle olacak.

  Aynı zamanda evinden çıkmaya üşenenler, müzik dershanelerine  gidecek zaman bulamayanlar, evinden kaliteli davul / bateri eğitimi almak isteyenler için online ders dönemi de başlıyor. D52 Davul Metodu’nun temel kaynak olarak kullanıldığı aynı zamanda www.d52davulmetodu.com adresindeki ses ve görüntü dosyalarının kullanıldığı, bunun yanında davul öğrencisine özel videolarla, yorumlarla, haftalık karne sistemi ile birebir skype ya da google talk konuşmalarıyla kişiye özel profesyonel online davul dersleri başladı.

  Derslerde benim de katıldığım Berklee College of Music ve Berklee Music Online okullarının online çalışma prensiblerini kullanmaktayım. Dersler için:

  1-İnternete girmekte ve video oynatmakta sorun çıkarmayan bir bilgisayar,

  2-Görüntü çekme kalitesi ortalamanın üzeri bir kamera

  3-Elektronik ya da akustik davul’a ihtiyaç vardır.

  Ayrıntılı bilgi için gercekdorman[at]gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

  1 yorum

  Gerçek Dorman

  […] kişiye özel davul / perküsyon dersleri detaylı bilgi içim http://gercekdorman.com/2014/02/17/d52-tv-d52-davul-metodu-ile-online-dersler/ adresine tıklayın aynı […]

  Cevap Yaz

  Buradaki HTML tag ve özeliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>