• Afiş

  Vic Firth dünyaca ünlü baget firmalarından bir tanesi. Dünyada bir çok perküsyonistin ve davulcunun kullandığı bagetler, maletler Vic Firth firması tarafından üretiliyor. Aynı zamanda bir çok ünlü davulcu, perküsyonist  de bu firmanın bagetlerini kullanıyor.
  Vic Firth firmasının güzel özelliklerinden birisi de çok ciddi bir bilgi donanımına sahip internet sitesi. vicfirth.com sitesine girdiğiniz zaman, bagetler hakkında bilgilerden tutun, orkestra ve bando perküsyonistliğine, davul derslerine, baget kontrol egzersizlerine kadar pek çok alanda ciddi kaynağa ulaşabiliyorsunuz. Üstelik bu bilgilerin de hepsi ücretsiz.

  Vic Firth firması bu ay yeni bir mobil cihaz uygulamasını piyasaya sürdü. Bu uygulama büyük bir ihtimal bundan sonra Vic Firth’ün ücretli / ücretsiz derslerine sizi rahatlıkla ulaştırmak için yapılmış bir arayüz. Şu anda içersinde 40 adet rudiment bilgisinin bulunduğu ve aynı zamanda bu rudimetlerle ilgili 40 adet davul ve bando perküsyon solosunun bulunduğu ücretsiz bir rudiment paketi mevcut bu arayüzün içersinde. İlerleyen aylarda nasıl ders paketlerinin bizi beklediğini bilmesek de şu anki ders paketi bile biz davulcular için haddinden fazla güzel hazırlanmış ve önemli bilgiler içeriyor.

  AppStore’dan ücretsiz indirmek için: https://itunes.apple.com/us/app/vic-firth/id784634076?mt=8

  Yorum yok

  İlk yorum yazan siz olabilirsiniz.

  Cevap Yaz

  Buradaki HTML tag ve özeliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>