• Birincisi geçtiğimiz yıl başarıyla tamamlanan ATMM, bu yıl daha yoğun bir programla 31 Ekim – 1 Kasım 2013 tarihlerinde yine Bilkent Üniversitesi, Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi’nde, İletişim ve Tasarım Bölümü‘nün ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. Açılış ve ana konuşma 31 Ekim Perşembe günü saat 12:30′da yapılacak.

  Geçen sene konuşmacı oldupum ATMM konferansında bu sene konferans ekibinden birisi olarak görev almaktayım.  Birbirinden ilginç ve değerli bir çok konuyla yine bu sene merakla takip edeceğim bir konferans olacak. Daha detaylı bilgi için http://at

  mm-conference.org/ sitesini ziyaret etmenizi öneririm fakat yine de buraya konferansın dikkat çekmeye çalıştığı bir duyuruyu yazmadan edemeyeceğim:

  ”ATMM sadece akademisyen, öğrenci ve sektörde çalışan profesyonellere değil, müzik-ses-medya teknolojileri alanlarına ilgi duyan herkese açıktır.”

  Bu konferansın bu seneki yabancı konuklar:

  Lennie Moore

  Stephen Harwood Jr

  Pieter Snapper

  Liz Teutsch

  Konferans programını indirmek için tıklayınız (PDF 4.9 MB)

  ATMM_2013_Poster

   

  Yorum yok

  İlk yorum yazan siz olabilirsiniz.

  Cevap Yaz

  Buradaki HTML tag ve özeliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>