• HBO dizi serilerinden Game of Thrones (Taht Oyunları), George R.R Martin’ in hiç bitmeyecek “Buz ve Ateşin Şarkısı” adlı fantezi romanlarından televizyona uyarlanan ve Türk izleyicileri tarafından da büyük ilgi ve merakla izlenen bir dizi. Şimdiye kadar iki sezonu büyük bir başarı ile geride bırakan dizinin 3. sezonuna günümüzün sevilen alternatif rock gruplarından Coldplay‘in davulcusu Will Champion oyuncu olarak katılacak. Çok büyük bir ihtimal 1 bölüm oynaması beklenen Will Champion dizide de bir davulcu rolünde.  Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisinin çok fazla şiddet ve sex içerdiğinden şikayetçi olan Coldplay fanları, hüzünlü alternatif rokçının durumu biraz daha yumuşatacağını düşünüyor.

  Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisinin 3. sezonu özel gösterimi 31 Mart 2013 de olacak. Dizi’de bu sezon daha az savaş ve aksiyon olacağı, daha duygusal melonkolik ve depresif bir içeriğe odaklanılacağı bekleniyor.

  Haber Kaynağı: MTV Geek

  game of thrones

   

  Yorum yok

  İlk yorum yazan siz olabilirsiniz.

  Cevap Yaz

  Buradaki HTML tag ve özeliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>