• Josh Homes’un 6 Kasım salı günü BBC Radyo 1’de katıldığı programda doğruladığı üzere  “Queens of the Stone Age” grubunun gelecek albümlerinin davullarıyla bundan sonra Dave Grohl ilgilenecek, Joey Castillo artık daha fazla grupta yer almayacak. Grubun solisti Josh Homes daha önceki çalışmalarında Grohl’la diğerleri ile olmayan ciddi bir müzikal arkadaşlık yakaladıklarını ve bu durumdan memnuniyetini dile getirdi.

  Grohl daha önce 2002 yılında “Songs for the Deaf” albümünde konuk davulcu olarak yer almıştı. Aynı zamanda  Grohl ve “Homme Them Crooked Vultures” adlı Los Angels süper grubunda beraber çalışmışlardı.

  Aynı zamanda Homme yeni albümün 2013 yılında yayınlanacağını ve Queens of the Stone Age grubunun Ocak ayında “İngiltere Download festivali”nde yer alacağını da belirtti.

  queensofthestoneage
  Haberin asıl kaynağı: http://www2.gibson.com/News-Lifestyle/News/en-us/dave-grohl-in-queens-of-the-stone-age-1107-2012.aspx

  Yorum yok

  İlk yorum yazan siz olabilirsiniz.

  Cevap Yaz

  Buradaki HTML tag ve özeliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>