• Emrehan Halıcı ve müzisyen arkadaşları, 7. kez “50 yılın Rock Müziği” temasıyla ODTÜ Sanat Festivalinde bir araya geliyor. Konser, 20 Nisan 2012 Cuma günü, saat 20:00’da, Ankara ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde… Festivalin en çok ilgi gören etkinliği olma özelliğini taşıyan Emrehan Halıcı ve Ankara Müzisyenleri konserinin tüm geliri her yıl olduğu gibi bu yıl da ODTÜ Burs fonuna aktarılıyor… 30’un üzerinde müzisyenin sahne alacağı konserde Elton John, Joe Walsh, King Crimson, Deep Purple, Jim Campilongo, Toto ve Rush gibi müzik dünyasının efsane isimlerinin ve gruplarının unutulmaz parçaları anıları tazeleyecek. Yaklaşık iki saat sürecek konserde Emrehan Halıcı tüm gruplara davuluyla eşlik ediyor.

  Türkiye’nin en renkli, en zengin rock konseri için biletler satışta… http://www.biletix.com/etkinlik/NOF15/ANKARA/tr

  Sadece Ankara’nın değil Türkiye’nin en önemli müzisyenleri bu konser için bir araya geliyor:

  ÖZGÜR ABBAK (G), ALİ AKTAN (B), MİRAÇ ATICI (K), ONUR AYMERGEN (G), KEMAL AYVALIK (K), SEDA BAĞCAN (V), MURAT BAĞCIOĞLU, SÜLEYMAN BAĞCIOĞLU (G), GÜRBÜZ BARLAS, KEMAL ÇİFTÇİ (V), OLCAY DEMİRCİ (K), GERÇEK DORMAN (R), ALP DÜNDAR (V), MUZAFFER NEZİHİ EGELİOĞLU (K), UĞUR ERSOY (G), ARTUN ERTÜRK (G,V), EMREHAN HALICI (D) , TAYFUN KARA (K), FATİH KORKMAZ (V), MURAT KÖSELİOĞLU (K), CEM MALAK (B), FETHİ OKUTAN (B), GÖKHAN ÖVER (B), BİJEN RAHİMİ (G), LEVENT SOLAKOĞLU (G), NEJDİ ŞİMŞEK (P), ERDEM TEKİNAY (B), CEM TUNCER (B), ALPER TÜREK (B), TOLGA ÜNALDI (N), ÖZGÜR MEHMET YILDIRIM (G), SERDAR YİMSEL (B)

  PARÇALAR:
  A GO GO – JOHN SCOFIELD
  FUNK ROCK – DAVE WECKL
  BOTTOM OF YOUR SOUL – TOTO
  RED BARCHETTA – RUSH
  GÜN BATIMI, LEVENT SOLAKOĞLU
  İKİ NOKTA ARASI, LEVENT SOLAKOĞLU
  KASHMIR – LED ZEPPELIN
  THIS TIME AROUND – DEEP PUPRLE
  ROCKY MOUNTAIN WAY – JOE WALSH
  21ST CENTURY SCHIZOID MAN – KING CRIMSON / GREG LAKE
  I’M HELEN KELLER AND YOU’RE A WAFFLE IRON – JIM CAMPILONGO
  I’VE GOT BLISTERS ON MY FINGERS – JIM CAMPILONGO
  BİRİ – SEDA BAĞCAN / EMREHAN HALICI
  HEP SEN – SEDA BAĞCAN / EMREHAN HALICI
  TIME OUT – HIROMI UEHERA
  EXTRACTION – GREG HOWE, DENNIS CHAMBERS
  ROCKIN’ THE PARADISE – STYX
  FUNERAL FOR A FRIEND – ELTON JOHN

  Yorum yok

  İlk yorum yazan siz olabilirsiniz.

  Cevap Yaz

  Buradaki HTML tag ve özeliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>