• IMG_1426


  *** Daha 4 aylık bir davulcu olmasına rağmen Tuğberk’ten müthiş bir davul performansı. Bütün bir parçanın notalarını ve aranjmanını bir derste öğrenmekle kalmadı, o notaları 40 dakika içersinde öğrenip sadece 1 kayıtta da bu videoyu sergiledi. Hem şirinliği ile hem de müthiş azmi ile her geçen gün beni biraz daha etkiliyor. Bakın o davul ve benim hakkımda neler düşünüyor =) (aslında benim hakkımda baya sert şeyler yazar diye tahmin etmiştim, çünkü derslerde kendisini çok zorladığım durumlar da olmuyor değil) (amcamıza özellikle saygılar selamlar!!!)

  Neden Davul: Televizyonda görüyordum, sonra bende çalabilirmiyim dedim ve bateri çalmak için kursa başladım, şimdi çalarken heyecan duyuyorum, diğer müzik aletlerinden daha zevkli olduğunu düşünüyorum.

  Davul dersleri hakkında ne düşünüyorsun: Çok iyi bir kursa gittiğimi düşünüyorum, iyiki daha önce gitmeyi düşündüğüm kursa gitmemişim. Derslerde çok eğleniyorum, iyi bir baterist olabileceğimi düşünüyorum.

  Öğretmen hakkında düşünceler: İyiki böyle bir öğretmenin var, çok iyi bateri çalıyor ve benim öğretmenin olmasından çok mutluyum. Ayrıca çok eğlenceli biri ve ders ayaparken onla hiç ders yapıyormuşum gibi gelmiyor sanli oyun oynuyormuşuz gibi geliyor.

  1 yorum

  Cevap Yaz

  Buradaki HTML tag ve özeliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>