• Selamlar, 29 yaşında, çok mutlu olduğum Ankara doğumluyum:). İnşaat mühendisiyim ve aslında çok yoğunum..

  Davul merakım ilkokul sıralarında ritim tutarak başladı diyebilirim (Tabi o zamanlar bateri nedir bilmiyordum). Bir de lisede bütün derslerimin aşağı yukarı 100 olmasına rağmen (mat, fiz, kim. Vs.) müzik derslerinden zar zor geçmem de hep düşündürmüştür beni:) (yapmam, yapabiliyor olmam lazımdı)..Biraz geç olmasına rağmen yaklaşık iki yıl önce , googledan özdem müziği buldum ve gerçek hocamla tanıştım (bana ders vermeye iki ay sonra başladı yoğunluktan).

  Öz olarak istediğimi yapmış omak için davul çalmaya başladım ve bunun da Gerçek’le olmuş olması benim için bir şans; o kadar sene beklemeye değmiş sanırım:). Karakteri bana benziyen:), çok karışık olmayan, ne düşündüğü belli olan, insan olan ve davul çalmaya devam etmemi sağlayan hocamla çalışmaktan çok memnunum; benim için bir saygınlık onunla çalışmak. Gerçekten çok teşekkür ediyorum, hep görüşmek dileğiyle:)

  Yorum yok

  İlk yorum yazan siz olabilirsiniz.

  Cevap Yaz

  Buradaki HTML tag ve özeliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>